Dobrý Anděl

 
 
Dnes 22.2.2015 jsme cvičili na podporu projektu Dobrý Anděl ve Velvarech, ale přispěli jste opět všichni, co podporujete mé podnikání:)
Tento dopis i další patří také Vám:)
 

Milý Dobrý anděli,

 

potvrzujeme přijetí Vašeho prvního příspěvku do systému DOBRÝ ANDĚL. Děkujeme jménem rodin, kterým pomáháte.

 

V tuto chvíli je Váš osobní účet DOBRÉHO ANDĚLA aktivní. Veškeré příspěvky, které obdržíme v průběhu jednoho měsíce, odevzdáváme vždy v první pracovní den následujícího měsíce do posledního haléře potřebným rodinám. Vy se pomocí Vašeho andělského účtu dozvíte, komu byla pomoc odeslána.

 

Váš andělský účet naleznete na adrese: https://www.dobryandel.cz/prihlaseni/

 

Nejupřímnější slova díků jsou od těch, ke kterým finanční pomoc putuje. Šestnáctiletý Jirka  onemocněl leukémií, když chodil do osmé třídy. Podařilo se mu ji překonat, nedávno se mu však onemocnění vrátilo zpět. Podstoupil transplantaci kostní dřeně a nyní se zotavuje. Jeho maminka Jitka napsala: "Děkuji všem Dobrým andělům za jejich pomoc, obětavost, ale hlavně za jejich lidskost. Vážím si těchto lidí za to, že pomáhají druhým a hlavně nemocným dětem, že jsou opravdovou podporou v dobách, kdy nemocným dětem a jejich rodinám není nejlépe. Jste světýlkem ve tmě v dobách pro nás hodně těžkých. Děkuji všem."

 

Přečtěte si příběhy dalších rodin na: https://www.dobryandel.cz/pribehy/

 

Petr Sýkora

zakladatel nadačního fondu

 

================================

DOBRÝ ANDĚL, nadace

Švédská 6, 150 00 Praha 5

+420-733-119-119

 

 

Milý Dobrý anděli,

děkujeme, že jste se rozhodli pravidelně přispívat a pomáhat spolu s námi rodinám s dětmi, které se vlivem těžkého onemocnění dostaly do finanční tísně. Jako výraz poděkování jsme Vám na Vaše jméno vystavili Certifikát Dobrého anděla. Zasíláme jej v příloze.

Paní Marie z Otrokovic nám napsala: "Vážíme si všech lidí, kteří se snaží pomáhat lidem s těžkým životním osudem. Ať už je to pomoc finanční nebo podpora psychická, vždy je velkým povzbuzením vědět, že na ně ostatní myslí a nenechávají je v tom samotné. Za našeho malého andílka Péťu Vám za to, co děláte, ze srdce děkujeme!"

My děkujeme, že jste Dobrým andělem!

Krásný den

Tým DOBRÉHO ANDĚLA

 

certifikat.pdf (251932)