KDE PŘEDCVIČUJI skupinové lekce?

Ráda Vás uvitám na skupinových lekcích: jógy, formovacích a tuky spalujících lekcích, stepech, Bosu, TRX, jógalates apod.

REZERVACE na veškeré lekce jsou aktuální rozepsané na těchto stránkách: https://radka-pameticka.reenio.cz

(na skupinových lekcích lze využít platbu hotově či kartou - QR kódem a platbu lekcí i ostatních služeb lze uskutečnit i pomocí karty MulitiPassCard od společnosti Sodexo)

 • Najdete tam přesná data i časy i informaci, pokud je lekce zrušena.
 • Lekce na pátky, soboty či neděle vypisuji průběžně. Sledujte tedy buď rezervační systém nebo FB skupinu: pohyb s radostí
 • Vaše dotazy jsou vítány a případně pomohu s rezervací. Podmínky pro rezervaci najdete níže pod rozvrhem.
 • Kontaktujte mě na mailu: radkapam@gmail.com, či přes messenger nebo telefonicky: 602 420 378

 

Pokud byste chtěli vyzkoušet jiné styly cveční z nabídky: Popis cvičení jako je PortDeBras, TRX, Bosu, TheraBand, Overball, zdravotní cvičení či jógové styly, je možné si domluvit individuální lekci pro jednotlivce či skupiny. Cena se odvíjí od místa a časových možností klienta. Standardní cena u mě v tělocvičně je 650,- Kč za lekci nebo 630,- Kč při koupi pěti lekcí.

 

Vše bude i v rezervačním systému: https://radka-pameticka.reenio.cz

 

Podmínky pro rezervace:

 

REGISTRACE 

Abyste se mohli přihlásit na kurz nebo jinou jednorázovou lekci je potřeba  nejprve Vaše registrace. Vytvoříte si tím Váš osobní uživatelský účet, ve kterém můžete sledovat termíny svých rezervací, zakupovat permanentky  a spravovat rezervace a rušit rezervace. Při registraci se ujistěte, že jste správně napsali váš email a telefonní číslo.

Po vytvoření registrace vám přijde email, kde kliknutím na odkaz potvrdíte, že správnost emailu a můžete si rezervovat lekce nebo jiné události

 

 REZERVACE

 • REZERVACE - Vybranou lekci či služby si rezervujte přes systém - dle požadovaného termínu.
 • Ráda bych ponechala možnost platit jednorázově při lekci i možnost zvýhodněné ceny při nákupu deseti lekcí (veřejné lekce nebo 5 až 10 lekcí při individuálním cvičení). Nákup permanentek u skupinových lekcí je potřeba platit on-line přes systém. Pokud nedisponujete internetovým bankovnictvím, je možné se domluvit  i na hotovostní platbě.
 • Své permanentky si zakoupíte on-line přes rezervační systém. Zvolíte platbu převodem. Kredit Vám pak bude po připsání na účet přičten na Vašem účtu v rezervačním systému, kde si můžete čerpat své rezervace a vybírat lekce dle potřeby.
 • Platnost Vašeho kreditu je vždy 6 měsíců a můžete kredit využívat na skupinové lekce a na další služby až po vzájemné dohodě. Kreditní systém by měl být upřednostněn na nákup lekcí. Pokud však posíláte částku vyšší,  než 2000.- Kč lze platnost kreditu prodloužit až na 1 rok a dohodnout využití i na další služby.
 • Zrušení lekce: Pokud se nemůžete dostavit na lekci, je potřeba ji odhlásit v systému (tedy stornovat ve svém uživatelském účtu). Odhlášení je potřeba provést nejpozději 24 hodiny před začátkem lekce (později  lekce propadá).
 • Náhradníkovi, který je přihlášen na lekci přijde SMS s informací, že se lekce uvolnila tedy nejdéle 24 hodin předem.
 • Pokud se náhradník nemůže účastnit, je nutné, aby se odhlásil z lekce také 24 hodin před termínem. Pokud však náhradníkovi přijde informace o možnosti se účastnit cvičení v den konání lekce, může svou rezervaci zrušit bez storno poplatku. Je nutné, aby kontaktoval přímo mě ideálně SMS: 602 420 378. Odhlášení formou emailu či messengrem nemusím vždy zaznamenat.

 

 • PLATBA - Permanentka je splatná vždy na účet.  Platební údaje (číslo účtu, částka a variabilní symbol) vám ihned po rezervaci přijdou na email a uvidíte je i na svých stránkách v systému.
 • Na lekce se můžete při naplnění kapacity přihlásit jako náhradník. O uvolnění místa vás bude systém  informovat SMS (více než 24 hod před lekcí) nebo SMS či voláním (méně než 24 hod před lekcí). 

POZOR - prosím vždy mě upozorněte na váš AKTUÁLNÍ zdravotní stav. V případě, že nemůžete během 6 měsíců lekce vyčerpat ze zdravotních důvodů, je možné prodloužit platnost kreditu. Prosím jen o včasnou informaci  

V případě dotazů jsem k dispozici: 

Tel: 602 420 378, radkapam@gmail.com

O jednotlivých formám  cvičení se dozvíte zde: Popis cvičení  

Budu se na Vás těšit

 Radka Pamětická

 

 

 

 

 

 

 

 

Výpadek ve cvičení bude od 18.6. do 25.6. 2.7. v neděli se cvičí ve Velvarech. Pak středa 5.7. necvičíme a všehmy lekce zrušeny do 13.7. 

15.7. v neděli již je opět Piloxing ve Velvarech od 19.00