Pravidla pro rezervace a individuální lekce

01.04.2019 09:41

Krásný den,

moc mě těší Vás zájem o lekce cvičení a individuální lekce.

Jelikož se Vaše řady rozšiřují, ráda bych stanovila nějaká pravidla, jak Vám vyjít vstříc a zároveň i jak ošetřit svoje časové možnosti i fyzickou kapacitu na lekce s Vámi.

Stává se občas, že u se dovídám velmi pozdě, že nemůžete přijít a přitom bych mohla daný čas či svoje fyzické kapacity věnovat někomu dalšímu.

Prosím, neberte to jako bič, ale jako možnost, jak si vzájemně sladit čas. I já si musím zařídit denní program, hlídání dětí či návštěvy na úřadech či preventivní prohlídky:)

 

Nyní je nutné stornovat lekci na individuální cvičení 20 hodin před jejím začátkem, jinak bude automaticky účtován storno poplatek 450,- Kč.

Byla bych velmi ráda, pokud byste takto dopředu rušili i rezervace veřejných lekcích jak v Roudnici, Velvarech či v Loucké, abych věděla, zda lekci vůbec realizovat a nebo naopak uvolníte místo dalšímu zájemci. Některé lekce jsou stále plné.

 

Stejně tak, pokud se rezervujete na workshop či víkendový pobyt bude platit:

Při zrušení účasti více jak 3 týdny před začátkem akce vracím celou částku -200 Kč storno poplatek. Při zrušení účasti méně jak 3 týdny před začátkem akce již nebude vráceno nic. Částku ale můžete převést na jinou osobu – náhradníka. 

Velmi děkuji za respektování těchto pravidel i mého času.